Kera-Oriental-sRGB_2000px-(35-of-25).jpg

Dotyk Indii dla zdrowia, urody, młodości i harmonii

Kera w języku malajalam oznacza kokos. Od tego słowa pochodzi nazwa stanu Kerala w południowych Indiach. Jej mieszkańcy od pięciu tysięcy lat stosują zasady ajurwedy - najstarszego na świecie systemu medycznego i filozoficznego. Jest to miejsce, gdzie ajurweda, przekazywana z pokolenia na pokolenie, przetrwała do dziś w niezmienionej formie.

Masaże i terapie ajurwedyjskie przywracają i pomagają zachować zdrowie, urodę i siłę. Wzmacniają kondycję całego organizmu i odmładzają. Mają nie tylko znakomite działanie kosmetyczne, ale przede wszystkim regenerujące, odmładzające, lecznicze i do dziś zadziwiają skutecznością.

Kera-Oriental-sRGB_2000px-(34-of-25).jpg

W KERA ORIENTAL masaże i terapie wykonywane są przez dyplomowanego indyjskiego terapeutę. Rejit Jose pochodzi ze stanu Kerala. Wiedzę i doświadczenie zdobywał u źródeł ajurwedy w Indiach. W jego rodzinie od wielu pokoleń obecni są naukowcy, terapeuci i lekarze ajurwedy. Od najmłodszych lat sam korzysta z zabiegów ajurwedyjskich, co jest wpisane w codzienne życie mieszkańców Kerali.

Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania masaży i terapii ajurwedyjskich, wydany przez Kerala Ayurvedic Health Care (Ajurwedyjska Opieka Zdrowotna w Kerali), gdzie odbywał szkolenia i praktyki. Jest to wiodący w Indiach ośrodek szkoleniowy i ajurwedyjski szpital, afiliowany przy Krajowej Agencji Rozwoju i promowany przez rząd Indii.

Kera-Oriental-sRGB_2000px (25 of 25).jpg

Podczas masaży i terapii wykorzystywane są wyprodukowane w Indiach, według tradycyjnych receptur, naturalne certyfikowane kompozycje olejowe oraz mieszanki ziołowe. Zabiegi odbywają się przy użyciu wykonanego w Indiach wyposażenia. Specjalnie skonstruowany stół Dharapathy oraz komora parowa, w której odbywają się kąpiele ziołowo-parowe, wytworzone są z indyjskiego drewna aini, znanego z leczniczych właściwości.

Zapraszamy do miejsca, gdzie autentyczne ajurwedyjskie zabiegi, orientalny wystrój wnętrza, muzyka i zapach pozwalają przenieść się do Indii – magicznych i  niezwykłych, dających ulgę, spokój i wytchnienie.